Projekt HRAJ FLAG FUTBAL z dielne SAAF sa už tlačí na školy a teší sa čoraz väčšiemu záujmu. Čo však treba spraviť, aby ste Vy, ako učiteľ TV mohol / vedel vyučovať flag futbal? Je to jednoduché a ľahké!

Prejaviť záujem

Ste učiteľom TV alebo športu, trénerom? Prejavte svoj záujem a zaregistrujte sa na našom webovom formulári na tomto linku. Trvá to len chvíľu a my budeme Vašu žiadosť evidovať.

Sledujte facebook SAAF a web SAAF

Na našom Facebooku a webe aktualizujeme informácie a pridávame všetko o aktuálnom dianí zo sveta flag futbalu. Tu postupne zverejníme aj termíny a miesta, kde sa seminár uskutoční.

1. seminár Základy flag futbalu – NTC Bratislava / Foto: telocvikári.sk

Prihláste sa na seminár

Po zverejnení termínov a miest konania si sami môžete zvoliť, ktorý zo seminárov Vám vyhovuje. Po prihlásení s Vami bude komunikovať náš poverený ambasádor.

Absolvujte seminár

Seminár a jeho absolvovanie sú bezplatné a časovo nenáročné (cca 2 hodiny aktívnou formou). Neodnesiete si z neho len praktické a teoretické znalosti, ale aj certifikát o absolvovaní, ktorý znamená, že ste pripravený plnohodnotne využiť 6-10 hodín TV. Taktiež Vám bude odovzdaná 48 stranová príručka pre učiteľov, ktorá obsahuje základné cvičenia, tipy, triky a návody. Tie Vám zaručene pomôžu hodiny skvalitniť a ponúknuť tak žiakom viac, než len nový druh športu.

Nakúpte pomôcky / zapožičajte si pomôcky

Flag futbal nie je finančne náročná hra. Stačia Vám len flagy a lopty. Na našom webe v sekcii e-shop sme pre Vás pripravili zvýhodnené balíky, vďaka ktorým ušetríte. Pokiaľ je Vaša situácia v oblasti financií náročná, je možné po dohode sadu zapožičať. Všetky podmienky s Vami bude komunikovať Váš regionálny ambasádor.

BONUS: Zamilujte si FLAG FUTBAL – Pomocná ruka SAAF a klubov amerického futbalu

Nie len vy, ale aj Vaši študenti. Flag futbal je rýchly, strategický, dynamický šport. Jeho variabilita je zárukou, že sa môže hrať kdekoľvek, či už v menšej telocvični, na školskom dvore, na plážovom ihrisku, … Ak sa ešte sami necítite na to, že by ste zvládli posunúť študentom teoretické a praktické znalosti v správnom formáte, nezúfajte. Pomocnú ruku Vám podáme veľmi radi. V každom regióne, kde sa uskutoční seminár, pôsobí aj regionálny ambasádor z radov klubov. Oslovte ho! Radi Vám pomôžeme priamo na hodine TV!

Zdroj: SAAF / Autor: Peter Német @SAAF 2020