V nedeľu pokračovala SFL U19 ďalším turnajom, tento krát vo Zvolene. Nastúpili proti sebe domáci Zvolen Patriots, Trnava Bulldogs a Žilina Warriors. Žilinčania vstúpili do ligy vydareným spôsobom, keď porazili oboch svojich súperov a poskočili na druhé miesto v tabuľke za bratislavských Monarchs. Vo vzájomnom zápase Patriots a Bulldogs sa zrodilo prvé víťazstvo Trnavčanov v prebiehajúcej sezóne.

Zvolen Patriots – Trnava Bulldogs 10:21 (10:8)

V úvodnom zápase turnaja sa domáci Patriots predstavili proti trnavským „buldogom“. Trnavčania zaknihovali úvodné body hneď v prvej akcii zápasu, keď nevydarený zvolenský snap skončil mimo endzóny, čo znamenalo safety a vedenie 0:2 pre Bulldogs. Na druhej strane však prišla podobná situácia a po tackli Uhlíka v endzóne Bulldogs bolo vyrovnané – 2:2. Domáci išli následne do vedenia po prihrávke Donovala na Žigu. V týchto fázach mali Patriots navrch a zdalo sa, že našli zbraň na svojho súpera. Proti však bol Mecel, ktorý zachytil prihrávku domácich, prekľučkoval pomedzi súperov a odniesol loptu až do endzóny Zvolenčanov. Tým sa podarilo ešte raz dostať do vedenia, po tom, ako zaznamenali po druhý raz v zápase safety. Potom však už úradovali hostia z Trnavy. Najprv sa vzduchom presadil Galgoci, ktorý skóroval po prihrávke od Lenovského. Definitívnu podobu výsledku dal beh Mrvu, ktorý navýšil už na 21:10 pre Bulldogs a Zvolenčanom tak už neostávalo nič iné, iba riskovať. Obrana hostí však už žiadne ďalšie body neinkasovala a Trnavčania si tak pripísali premiérovú výhru v sezóne.

Trnava Bulldogs - Žilina Warriors 13:24 (7:18)

Trnavčania po krátkom oddychu nastúpili na zápas proti žilinským „bojovníkom“. Treba povedať, že aj bojovníčkam, keďže v drese Warriors sa predstavilo aj päť dievčat. Zápas sa poriadne ani nezačal a žilinský quarterback Dlouhý behom cez celé ihrisko poslal Žilinčanov do vedenia. Žilinská obrana vzápätí zastavila trnavský útok, no v ďalšom drive Žiliny sa opäť blysol Mecel, ktorý odchytil prihrávku Warriors a odniesol ju až na tri yardy od žilinskej endzóny. Výhodnú pozíciu využili Trnavčania na skórovanie, keď zodpovednosť na seba zobral Lenovský a dobehol si pre touchdown. Po následnej úspešnej konverzii išli Bulldogs do tesného vedenia 7:6. Po niekoľkých neúspešných drivoch sa opäť presadil Dlouhý, ktorý opäť preniesol loptu cez celé ihrisko a vrátil Warriors vedenie 12:7. Záver polčasu patril žilinskej obrane, keď Matesz dokázal zaľahnúť nepodarený snap v endzóne Bulldogs a zvýšiť žilinské vedenie už na 18:7. V druhom polčase si tímy spočiatku vymieňali loptu. Následne sa však opäť presadil výborne hrajúci Dlouhý a zvýšil žilinské vedenie už na 24:7. Trnavčania však predsa len skorigovali nepriaznivý výsledok, keď v poslednej akcii zápasu našiel Lenovský presnou prihrávkou Mrvu a ten 50-yardovým touchdownom znížil na konečných 13:24.

Zvolen Patriots – Žilina Warriors 8:20 (0:0)

V zápase domácich Patriots a žilinských Warriors sa všetko podstatné udialo až po prestávke. V úvode zápasu dominovali najmä obrany oboch tímov, ktoré útokom príliš veľa nedovoľovali. V tomto duchu sa niesol aj vývoj druhého polčasu. Žilinská obrana však zapla na väčšie obrátky a dokázala až trikrát skórovať. Najprv sa presadil Adam Hrenák, ktorý zachytil prihrávku domácich a otvoril skóre zápasu. Po ňom sa podarilo Mihalovi zaľahnúť fumble v endzóne Patriots a zvýšiť žilinské vedenie. Svoj skvelý výkon v zápase podčiarkol opäť Hrenák, keď sa mu opäť podarilo skórovať po interception. V závere zápasu sa však presadili aj domáci, ktorí sa po úspešnom drive presadili po osi Donoval – Doboš. Posledné slovo mali opäť Patriots, keď si pripísali ešte dva body za safety. Žilinčania si tak na svojom prvom turnaji pripísali dve víťazstvá.