Zápas Slovenska na pôdee Maďarska v Budapešti sa bude hrať už v sobotu 16. septembra. Plánovaný začiatok je o 17.00 h. Maďarskí organizátori pripravili pre slovenských fanúšikov, ktorí chcú cestovať na zápas niekoľko užitočných organizačnách informácií ohľadom vstupeniek, občerstvenia a parkovania.

Dôležité informácie pre fanúšikov k zápasu v Budapešti
Na štadióne nie je možné platiť eurami, ani kartou, iba v hotovosti v maďarských forintoch.
VIP diváci majú k dispozícii jedlo, sladkosti a nealkoholické nápoje zadarmo, no za pivo a víno je nutné zaplatiť. Opäť iba v hotovosti vo forintoch.

Brány štadiónu sa otvárajú o 15.00 h. Vouchery sa môžu meniť od 13.00 h.
Tí, ktorí si kúpili voucher, ho musia priniesť vytlačený a zameniť ho za vstupenky na zápas. Budú k dispozícii dve miesta, aby to šlo rýchlejšie. Na západnej (nyugati) strane pri Bráne 3 a na východnej (keleti) strane pri Bráne 1 (hlavný vstup). Tí, ktorí si kúpili vouchery na východnú stranu, budú zrejme pri ostatných slovenských fanúšikoch, budeme sa snažiť urobiť pre nich miesto v jednom sektore. Ak majú slovenské meno, bude to jednoduchšie, určite sa budeme snažiť, ale nemôžeme to zaručiť. 
Kto si zakúpil voucher na západnú stranu, bude mať vstupenky na opačnej strane štadióna, takže v tom prípade to určite nebude možné. 

Výmena voucherov zaberie nejaký čas. Fanúšikovia, ktorí majú voucher, by mali byť na štadióne aspoň hodinu vopred aby si určite stihli zameniť voucher pred zápasom. Ak všetci prídu na štadión 15 minút pred začiatkom, určite nebude možné stihnúť výmenu všetkých voucherov za tak krátky čas.


Štadión nemá vlastné parkoviská. Parkovať môžete v priľahlých uliciach, kde určite nájdete miesto. Aj hľadanie parkovacieho miesta zaberie fanúšikom nejaký čas. Parkovanie na Športovej ulici (Sport u.) nebude možné, vodiči takmer určite dostanú pokutu! K dispozícii je celá ulica Salgótarjáni a veľké parkovisko na križovatke ulíc Százados a Hős pri Penny Markete. Dá sa však zaparkovať aj na ostatných uliciach v okolí.

Parkovanie počas víkendov je bezplatné!

Adresa štadióna: Budapest, Salgótarjáni út 12-14., 1087 Maďarsko